Profesjonalne centrum opieki nad mamą i dzieckiem – ginekolodzy i pediatrzy

Dzisiaj kobiety z reguły dowiadują się o ciąży dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich wysoka czułość pozwala odkryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Początkowa reakcja na wieść o tym, iż pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowe życie bywa przeróżna. Bez względu od niej przed każdą kobietą staje jednak dylemat „komu powierzyć los własny i swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/rejestracja-i-kontakt

Rozwój ginekologii oraz położnictwa w Polsce
Współcześnie w naszym państwie znajduje się coraz więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe mamy mogą liczyć na fachową opiekę powiązaną z czasem ciąży i połogu.
W kolosalnym zakresie ich usług znajdują się pomiędzy innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    ochrona endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najważniejsze, wobec tego także całościowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży powinny być prowadzone przez ekspertów dysponujących nie jedynie wysokiej klasy ekwipunkiem, jakkolwiek przede wszystkim także ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Pomyślne rozwiązanie to dopiero początek macierzyństwa
Nowo narodzone maleństwo daje bez liku radości, ale także o jego zdrowie należy dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od początkowych dni życia rodzice mogą mieć wpływ na dalszy rozwój swojego dziecka, wobec tego również zapewnienie mu kompetentnej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Porządne ośrodki pediatryczne
W ośrodkach lekarskich świadczących specjalistyczne usługi z zakresu pediatrii dla dzieci tworzone są doskonałe warunki lecznicze. Lekarze dbają nie wyłącznie o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, jakkolwiek także o ich komfort i właściwe samopoczucie, które może rzutować na wyniki leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii i pediatrii „MAMA”, w jakim każdego dnia z usług fachowców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.