Wakacje z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – dużo osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To też całe mnóstwo idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.